یاوه گویی سران نظام جهانی سلطه علیه ایران به سرانجام نمی‌رسد

یاوه گویی سران نظام جهانی سلطه علیه ایران به سرانجام نمی‌رسدبه گزارش ایرنا حجت الاسلام الله نور کریمی تبار در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر ایلام افزود: مردم ایران اسلامی با پیشینه‌ای که دارند مستحکم‌تر و با صلابت‌تر از این هستند که با هوچی‌گری عده‌ای از دشمنان از صحنه خارج شوند و این ایستادگی و مقاومت ملت ایران سبب شکست استکبار جهانی شده است.

وی ادامه داد: آن زمان که آمریکا ابرقدرت جهان بود و ایران توان و امکاناتی نداشت، جرات جنگیدن با ایران را نداشت چه برسد به امروز که با حجم زیادی از مشکلات داخلی از یک سو و افزایش قدرت جمهوری اسلامی از سوی دیگر مواجه است.

نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت:مهمترین اصل انقلاب اسلامی حفظ استقلال کشور است که تنها راه به دست آوردن آن مقاومت و اتحاد ملت است.

وی تصریح کرد: استقلال کشور محصول مقاومت و اتحاد ملت است.

**تقوا یک نیروی باز دارنده درونی است

نماینده، ولی فقیه در استان  وامام جمعه ایلام همچنین اظهار کرد: توصیه به تقوا به‌عنوان یک واجب در خطبه‌های نماز جمعه، دلیلی بر عظمت و جایگاه والای تقواست که اسلام برای پرواپیشگی قائل است.

وی افزود: تقوا یک نیروی باز دارنده درونی است که در وجود انسان به وجود می‌آید و او را در برابر ارتکاب کارهای خلاف حفظ می‌‏کند. کمال تقوا آن است که علاوه بر دوری از گناهان و محرمات، از مشتبهات نیز اجتناب شود.

امام جمعه شهر ایلام بیان داشت: در سوره‌ی نور خط عفت و پاکی مومنان را دنبال می‌کند، و در راستای دور کردن جامعه از اعمال منافی عفت و سوق دادن مردم به سوی پاکی است، از این رو، در این آیات با چشم چرانی و ترک حجاب مبارزه می‌کند تا مقدمات پاکی جامعه فراهم شود و زمینه‌ی آلودگی برطرف شود.

وی تاکید کرد: مهمترین اصل انقلاب اسلامی حفظ استقلال کشور است که تنها راه به دست آوردن آن مقاومت و اتحاد ملت است.

حجت الاسلام کریمی تبار در ادامه به هفته محیط زیست اشاره کرد و گفت: موثرترین راهکار در حوزه حفاظت از محیط زیست مشارکت مردم است.

منبع: ایرنا / پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *